PayLaşımın Yeni Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLaşımın Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Süper NickLer

YazarMesaj
asdaka
ForumMasTer
ForumMasTer
asdaka

Erkek
Lakap : KuKi

Süper NickLer Empty
MesajKonu: Süper NickLer   Süper NickLer I_icon_minitimeC.tesi 03 Ocak 2009, 23:15

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te ِLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyّrum diyene inanma yّL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bّ$hveR

HaYaT YoLLaRDaN اiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeاeCeKSiN! SeاDiĞiN YoLDa ِLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeاeCeKSiN!!!

___aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????

كen seninLe toprağa giderim diyenLeri اok gِrdüm ..كen ِyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gِmdüm

Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..كen sattığın son a$kın ta kendisi

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n...!:

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gِzLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,ضle ta$ değilim sandığın kdr..

oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM .. ona Buna DeğiL BenSadece DALGAMA Bakarım !!

bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuş...geRide kaLaNLarı çِP die aTmışım beN KِpeK oLan Buyursun KarışTırsın !

GِZlEriMdEn yـzـnـ اıKaR Da aL Aşq yaLaNsA HeR MewSiM SoNbAhAr YaşNcAk dAhA BİR ضmـr wAr yIkIlCk kAlIn bR DvArR!!

Beyendiysem SevdiyiMiMi Sandin, Konustuysam EvleneceyiMiMi Sandin 2007 OGLUM sen BENI Enayimi Sandin!![ kendi du$$en aglamaz! [ ANLAYAN ANLADI

Ayık oL panik yapma rahat oL كaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne كana ..!!!

dِnüşü yoq geLemem artıq geLipde seni كuLamam artıq كıraq كu sevda كِyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

Hakkımda Dedikodu Yapıp كoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kِtüsü OLmaz!!

güℓü ѕσℓαηα ∂єк ѕєηι ِℓєηє кα∂αя ѕєνє¢єğιм...

gυяυя αşкı zιуαη є∂єη ѕِzüмü тυтα¢αğıм ѕєηι υηυтα¢αğıм αşк яσмαη∂ı єѕкι∂єη ѕєνєη кιzιη яσмαηι şιм∂ι νє∂α zαмαηı...

αѕкιиℓα ѕαяαяιρ ѕσℓα¢αк кα∂αя ѕєνgιиℓє вαнтιуαя σℓα¢αк кα∂αя υgяυиα ¢αиιмι νєяє¢єк кα∂αя ѕєνιуσяυм ∂єѕєм ιиαиιямιѕιи...

нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓѕιи

gєиçℓιgιиє güνєиιρ єякєи ∂єякєи вєℓкι єℓνє∂α вιℓє ∂ιуємєzѕιи gι∂єякєи

ѕєνgιуι тαşıмαк ∂єğιℓ нαѕяєтι çєкмєк zσя...güℓмєуι υиυтмαк ∂єğιℓ αğℓαмαуα αℓışмαк zσя...уαşαмαк ∂єğιℓ ِzℓєуιρтє gِяємємєк zσя

кα∂ιиℓαя ѕαяαρ gιвι∂ιя, ιçмєѕιиι вιℓмєѕѕєи fєиα çαяραя...

νü¢υ∂υи σтσвüѕ, вєуиιи ѕِfِя∂üя кαℓвιи ѕِfِя мααℓιиє gєçєяѕє αѕιк σℓ∂υи ∂ємєктιя.

αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιكι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qِzуαşℓαяıм ∂υямαк كιℓмє∂ι кαℓكιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη'ιηι كιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

Né Sés Né Néfes Né De Rüzgar Bağışlar Séni DِNüp Sırtını Giderken SِyLe Kim KarŞıLar Séni ??

Pa$a GِnLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DِNéNé kaDar !! . .

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sِvemem !

YasakLandın!! Hep SakLandığın bu KaLpten kovuLdun Sen.Isınıp Uyumayı Unut,SarıLıp AğLamayıda Günaydın Gittim Ben....

اizDm $iLdm qéاmisiMzi qLéCéqé Da!R كtn éSkizLri.$nLé yARnm yoqqi...''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ضzNe Sanm$tm qéNdimi!

€g€я $€νg!η ك!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ك€η1 αякα∂a$...

k!mSeLr KaNmA$In B€N KaNdıM !$t€...!

нàηι ¢σк ѕєνмιѕdιη؟...вιяιcιк ѕєνgιlιηdιм؟...αѕlα υηυтαмαм dєяdιη؟...αηlαdιмкι ѕєηdє нєяѕєу уαlαηмιѕ!

KıyMeT كiLméYén KaLكé SévGim HaRaM,YoLuNu كéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,كéNi SonSuzA KaDaR SévéNé كu CaNım KuRكan oLSun…!

ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ ِℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ heRdaim кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

BiDavsiye SewdinisMi Adam qibi Sevin Sewmeyeceksenisde oYnadmayın...!!
aLaynısa sLm..

:- SuSaRsAm اatıŞmA,(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur...

SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe!... HaSReT VuRdU DِNdüM DeMe!... AkLıM SeNDe BiLSeN BiLe!... AŞka GaLiP HeP Bu GuRuR!!!

Ne OLuR BiR SِZ SِLe YüZüMe BaKMa ضLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ضLe

Yağmur, mutluluğuma gِlge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten AğLıYoRuM :'(

Hani insan aglamak ister, Gِzlerinden yas gelmez !Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ِlmek isterde ECEL gelmez..

SeN GüzeL BiR KızSıN LiseLi,BeN isE AcıMa DuYguSu oLmaYaN BiR SeRSeRi,SeNiN eLinde EsKiSi GiBi kaLEm kağıT,BeniM VucüDuMda jiLeT izLeRi...

Sevgiler sahte , insanlar kahpe , hayatınız plan , Alayınız yalan !!!

Alayına İsyan Kralına Tek Kurşun !!!

Oku zalim oku!!!! TeSbİH ELdE EmAnEt BeLdE SeVdA YüReKtE OLmALı..TeSbİhİ SaLLaMaYı EmAnEtİ KuLLaNmAyI SeVdAnI YüReKtE YaŞaMaYı,BiLmİyOsAnn TaŞıMa O YüReGiiii
http://SelcukBozkurt.Tr.Gg

Süper NickLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni NickLer
» Yorumsuz NickLer